Koyu Renk Ruj Modası önerileri

'Kadınca' forumunda Habibe tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Koyu Renk Ruj Modası ve önerileri
  Makyaj
  bir kadının vazgeçemediği aksesuarı diyebiliriz. Makyajsız bir adım bile atmayan birçok insan çevremizde mevcut. Her zaman kıyafetlerine uygun renkle farları, rujları, ojeleri var böyle insanların. Tabiri caizse biraz kokoşluğa giriyor. Hal böyle olunca etrafımız da bu tarzda birçok insan görmüş oluyoruz. Buna zaten alışıktık. Fakat son zamanlarda kaşımıza çıkan koyu ruj trendi, tüm tabuları yıktı. Yani illa üstünüzde ki kıyafete uydurmanıza gerek yok. Her türlü kıyafet ile sürebiliyorsunuz.

  Kendinizi bir gün sokağa atın ve insanları özellikle kadınları inceleyin. İncelediğiniz her 5 kadından 4’ünün dudağında aynı ruju göreceksiniz. Moda bu ayarda ilerliyor. Son zamanlar da bordo ve mürdümün hakim olduğu makyajlar, senenin en gözde trendi oldu. Özellikle füme veya siyah kıyafetlerle kombinlendiği zaman, kendinizi dünyanın en güzel insanı hissedebilirsiniz. Tabi koyu rujlar dudaklarda hakim olduğu zaman, diğer makyaj noktalarınızı biraz daha geri planda tutmanız gerekecektir. Özellikle gözleriniz oldukça geri kalmalı ve tek odak noktası olarak dudaklarınızı seçmelisiniz.

  Koyu renk ruj sürümü oldukça zordur. Bunun için yapmanız gereken çok ufak bir tüyo vereceğim. Rujunuza uygun dudak kalemi kullanarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Dudaklarınızın çevresine çekeceğiniz dudak kalemi ve ardından üzerine süreceğiniz rujunuz size mükemmel bir görüntü katacaktır. Uunutmamak gerekir ki; teninizin renginde dudaklarınıza süreceğiniz dudak kalemi, sizi daha dolgun dudaklara sahipmiş gibi gösterecek.

  Koyu Renk Ruj önerileri

  Teninize uygun olarak seçeceğiniz ruj,sizi daha gösterişli yapacaktır. Esmerseniz bordo ve mürdümden ziyade vişne çürüğünü seçmeniz daha iyi olacaktır. Buğday, kumral veya beyaz tenliyseniz bu renkler size inanılmaz yakışacak. Tabi makyajı geri planda tutmaktan bahsettik, dudaklarımızı öne çıkartmak için. Aynı şey kıyafet ve takılarda da geçerli. Kıyafetiniz ve takılarınız mümkünse birbirleri ile yarışmasınlar. Yalnızca dudağınıza adapte edin kendinizi ve yalnıza orası dikkat çeksin. Bu ayarda giderseniz moda trenine sizde katılmış olursunuz. Bu senenin modası net olarak salaş kazaklarla veya basic tişörtlerle bile, bordo ve mürdüm ruj. Hem özel gecelerde hem de normal, günlük zamanlarda kullanabileceğimiz bu rujlar çantalarımızdan çıkmayacak gibi gözüküyor.
   
Yükleniyor...