Ünlüler Trafik Belgeselinde Buluşuyor...

'Medya Bölümü' forumunda Jeeny tarafından 23 Nis 2008 tarihinde açılan konu

 1. Ünlüler Trafik Belgeselinde Buluşuyor...
  Emniyet Genel Müdür Yardımcısı ve Trafik Hizmetleri Daire Başkanı Celal Uzunkaya, toplumu trafik konusunda bilinçlendirmek için hazırladıkları projenin hayata geçirildiğini söyledi.

  TRT Genel Müdürlüğü yetkilileriyle 27 Şubat'ta imzaladıkları protokolün ardından 13 bölümlük belgeselin çekimlerine başlandığını anlatan Uzunkaya, "İki ay sürecek belgeselin çekimlerinde çok sayıda sanatçının yanı sıra Hakan Şükür, Rıdvan Dilmen, Mehmet Özdilek, Sergen Yalçın gibi eski ve yeni futbolcular da oynayacak." diye konuştu.

  Celal Uzunkaya, belgesel çekimleri için toplumun sevdiği ve saydığı isimlere yer vermeyi planladıklarını, bu çerçevede görüştükleri sinema ve şov dünyasının önemli isimlerinin teklife düşünmeden 'evet' cevabını verdiklerini belirterek, Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk'ün de bu ünlü isimler arasında bulunduğunu kaydetti. Celal Uzunkaya, belgeselin 30'ar dakikalık bölümler halinde çekileceğini sözlerine ekledi.
   
 2. Çok güzel bir çalışma olacağından eminim :f40:
  teşekkürler Jenny :f118:
   
 3. bu kadar ünlü birarada olurda seyredilmezmi emeğine sağlık JEENY
   
 4. İnşallah güzel ve eğitici bir belgesel olur:f40:

  emeğine sağlık Jeeny:f9:
   
 5. [TABLE="width:80%;background-image:url('https://www.forumdas.com/images/toolbox/backgrounds/21.gif');background-color:red;border:6px ridge red;"][CELL="filter:;"] İnşallah Başarlı Bir Çekim olur ve Beğeni Kaznır,Emeğine Sağlık Jeeny [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]:f118: :f40:
   
 6. Bilgi ve paylaşım için teşekkürler Jeeny
  Eminim güzel ve etkili olacaktır.
   
 7. Bilgi ve paylaşım için

  Teşekkürler jeeny....