Fıkralar...

'Eğlence' forumunda Nevra tarafından 17 Mar 2008 tarihinde açılan konu

 1. Mısır hükümeti Kızıldeniz'in altına tüp geçit yaptırmak için ihale açar. İhaleye İngiltere'den, Amerika'dan, Japonya'dan birer firma ve Türkiye'den de Temelin firması olmak üzere dört firma katılır. Firmaları teker teker mülakata çağırırlar ve teknik bilgi isterler. İngiliz Firması:
  - Biz iki taraftan da eşzamanlı olarak tüneli kazmaya başlarız ve denizin altında tam ortada buluşuruz. Tüneller arasında maksimum 1 metre fark olur, 30 metre enindeki tünelde de 1 metreyi rahatlıkla düzeltiriz. derler. Amerikan Firması:
  - Biz de iki taraftan kazmaya başlarız ve tam ortada buluşuruz. Maksimum 50cm fark olur. derler. Japon Firması:
  - Biz iki taraftan kazmaya başlarız ve tam ortada buluşuruz. Maksimum 20cm fark olur. derler. Sıra bizim Temel'e gelir. Temel:
  - lla biz de iki taraftan kazmaya başlarız. Ortada buluştuuuk buluştuk, buluşamadık iki tüneliniz olur. der!!!  **************************************************
  Kızılderinin teki keçilerini otlatıyormuş. Derken bir cowboy gelmiş ve sormuş:
  - Senin köpeğin mi?
  - O köpek benim olmak!
  - Onunla konusabilir miyim?
  - Köpek konuşamamak! Cowboy köpeğe yaklaşır.
  - Nasılsın?
  - Fena değil! (Kızılderili şaşkın...)
  - Bu kızılderili senin sahibin mi?
  - Evet.
  - Sana iyi davranıyor mu?
  - Evet, çok iyi. Günde iki kez tuvalet için dolaştırıyor, bana yemek veriyor ve benimle oynuyor. (Kızılderili bu arada kafayı yemektedir) CowBoy kızılderiliye sorar.
  - Senin atın mı?
  - O at benim olmak!
  - Onunla konuşabilir miyim?
  - At konuşamamak! Cowboy ata yaklaşır.
  - Nasılsın?
  - Fena değil! (Kızılderili daha da şaşkın...)
  - Bu kızılderili senin sahibin mi?
  - Evet.
  - Sana nasıl davranıyor?
  - Iyi. Bana hergün gerekli yürüyüşleri yaptırıyor, fazla yük bindirmiyor, günde 2 kere ve her terlememden sonra terimi siliyor, ve içinde yiyecek ve yataklık olan ufak bir ahır inşa ediyor. (Kızılderili ne gözlerine ne de kulaklarına inanamamaktadır) CowBoy tekrar kızılderilinin yanına gelir.
  - Bu Dişi Eşşek senin mi?
  - Eşşek benim olmak, konuşmak ama çok yalan söylemek .....


  ******************************************
  Temel'le oğlu İstanbul'u hiç görmemişler ve bir iş için oraya giderler. Küçük köylerinden sonra gördükleri her şeye şaşırır ve hayretler içinde kalırlar. Taksimde gezerlerken bir otelin içine girerler. Bir bakarlar ki demirden duvarlar ve bu duvarlar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor. Tabii ki ikisi de şaşırmış. Temel'in oğlu babasına sormuş ; "Buba bu ne ya?" Temel hayatında hiç asansör görmediği için şu şekilde yanıtlamış "Oğlum ben böyle bir şeyi hayatımda görmedim, ne olduğunu bilmiyorum." İkisi de büyük bir şaşkınlıkla bu duvarlara bakarken 150 kiloluk şişman bir bayan açılan duvarlardan küçük bir odanın içine girer. Duvarlar yine kapanır ve numaralar birer birer yükselmeye başlar. Daha sonra numaralar küçülmeye başlar. Temel ve oğlu şaşkınlık içindedirler. Birazdan duvarlar yine açılır ve dışarıya 24 yaşlarında çok güzel,seksi, zayıf ve sarışın bir bayan çıkar. Temel gözünü bu bayandan ayırmadan oğluna sessizce ; "Hemen cit anani al ve buraya cetur."
  __________________


  Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş.Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin diye hemen fabrikadaki bir sosis makinesinin başına götürmüş.
  - "Bak oğlum" demiş. "Buradan böyle öküzü yolluyorsun... aha diğer taraftan sosis olarak çıkıyor, bu kadar basit anladın mı?". Çocuk dinlemeden başını sallamış, sallamış ta... sonra babasının yüzüne salak salak bakmış ve;
  - "peki buba, buradan sosisi goysak, öteki taraftan öküz olarak çukar mu ?" diye merakla sormuş. Babası hemen cevaplamış:
  - "Maalesef evladım, o teknoloji bir tek senin ananda var...":f106: :f106: :f106:
  __________________
   
 2. - "Maalesef evladım, o teknoloji bir tek senin ananda var...":f106: :f106:

  Emeğine sağlık Nevra:f40:
   
 3. :f106::f106::f106::f106::f106:
  Alemsin Nevra, hepsi de birbirinden güzeldi
  Emeğine sağlık canım
   
 4. [frame="8 90"][glow=00FF00]Harika Hepsi Birbirinde Güzel Bayılırım Fıkralara Hele Temel Varsa[/glow][/frame]:f106:
   
 5. çok güzel fıkralardı emeğine sağlık nevra paylaşım için teşekkürler
   
 6. Çok güzel fıkralardı çok teşekkürlerr,
  emeğinizw sağlıkk
   
 7. :f106: :f106: :f106: Paçimmm fıkraların hepside süperdi valla emeğine sağlık canımmm...:f9: :f9: :f9:
   
 8. Cevap: Fıkralar...

  çok komikmiş:)