Böyle Evlenme Teklifi Duydunuz mu?..

'Haberler' forumunda Jeeny tarafından 25 Nis 2008 tarihinde açılan konu

 1. Böyle Evlenme Teklifi Duydunuz mu?..
  Emre Altuğ sonunda evlilik kararı aldı ve Çağla Şikel'e ilginç bir evlilik teklifinde bulundu. Çağla Şıkel ile Emre Altuğ sonunda evlilik kararı aldı. Ünlü şarkıcının, Şıkel'e birlikte babasının mezarını ziyarete gittiklerinde evlenme teklif ettiği öğrenildi.

  Haftaya Kızı İstiyoruz

  Emre Altuğ, NTV'nin 23 Nisan yayınına katılan isimler arasındaydı. Ve merakla beklenen haberi o programın kulisinde verdi. Ünlü şarkıcı, sanatçı dostlarına, sevgilisi Çağla Şıkel'i kastederek "Haftaya kızı istiyoruz. Bir ay sonra da düğün yaparız" dedi. Evlilik kararını, Şıkel'le birlikte onun babasının mezarını ziyaret ettiği gün aldığını da sözlerine ekledi.

  Sürpriz Teklif Ağlattı

  Babasının doğum günü olan 23 Nisan'da, mezar başında evlilik teklifi alan ünlü mankenin gözyaşlarını tutamadığı, teklife ise fazla düşünmeden "evet" dediği öğrenildi. Şıkel, geçtiğimiz hafta Altuğ'la katıldığı bir doğum günü partisinden çıkışta da gazetecilerin "Evlilik ne zaman" sorusuna, "Ben bilmem, eşim bilir" diye yanıt vermişti.
   
 2. magazinselllllllllllll allah mesut ve "daim" etsin bişey diyemem
   
 3. [TABLE="width:80%;background-image:url('https://www.forumdas.com/images/toolbox/backgrounds/21.gif');border:6px groove red;"][CELL="filter:;"] Çok ilginç yeri ve zamanı eline sağlık jeeny [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]:f20: :f106:
   
 4. amannn şimdi evlenirler 2 gün sonra boşanırlarrr:( :(
   
 5. Valla kim ne derse desin Çağla ve Emre çiftini çok beğenirim ve birbirlerini gerçekten sevdiklerini düşünüyorum...
  Umarım evlilikleri daim olur kara bulutlardan uzak dururlar ikisinede mutluluklar dileyelim :f118: :f118:
   
 6. mutlulukları daim olsun inş.tşk ler JEENY:f118:
   
 7. Onlar ermiş muradına Biz çıkalım kerevetine
  Umarım doğrudur deyim
  Sevmişlerse ve mutlularsa kimi ne alakadar eder
  :f106: