• 1 ay önce
  • 0 Yorum
  • 90 Görüntülenme

Mozilla Firefox da geçmiş nasıl silinir

mozilla

Kullandığınız tarayıcıyı hem güvenliğiniz açısından, hem bilgisayarınızın hızı açısından hem de istemediğiniz 2. kişilerin ziyaret ettiğiniz siteleri görmemesi açısından sık sık temizlemenizde fayda vardır. Pek çok bilgisayar kullanıcısı tarayıcının geçmişini nasıl temizlemek gerektiğini bilmemektedir.

Çerezleri temizlemek yada geçmişi silmek denince yapmanız gerekenleri burada anlatalım.

Öncelikle Mozilla Firefox tarayıcınızı açın.

Üst menüde yer alan Araçlar kısmına tıklayın. Açılan alt pencerede Yakın Geçmişi Temizle seçeneğini bulun ve tekrar tıklayın.

mozilla_gecmis_temizleme-12043 Mozilla Firefox da geçmiş nasıl silinir Mozilla Firefox da geçmiş nasıl silinir mozilla gecmis temizleme 12043

 

Açılan yeni pencerede Temizlenecek Zaman Aralığı kısmını Herşey olarak seçerseniz bugüne kadar ki tüm çerezler silinecektir. Buradan istediğiniz zaman aralığını seçmenizde mümkündür.  Daha sonrasında altta bulunan kutucukların hepsini işaretleyin, hepsi işaretli olsun. Bu işlem de tamamsa artık Şimdi Temizle diyebiliriz.

mozilla_gecmis_temizleme-28839 Mozilla Firefox da geçmiş nasıl silinir Mozilla Firefox da geçmiş nasıl silinir mozilla gecmis temizleme 28839

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun! Yorumunu Gönder

son yazılanlar