Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

Konu, 'Vodafone' kısmında By RiZeLi tarafından paylaşıldı.

1. By RiZeLi Üye

Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

Türkiye’nin 3 GSM Operatöründen biri olan Vodafone, son dönemlerde yapmiş olduğu kampanyalarla en büyük rakibi Turkcell‘n tahtına gözünü dikti. Turkcell, Vodafone ve Avea ile aralarinda çok hircin cekişmelerin yaşandiği GSM sektöründe kampanyalar ve özellikler birbirini kovaliyor.
    Vodafone kullanan kullanicilarimiza bir süprizimiz var, Artık Vodafone’den Vodafone’ye Ödemeli arama yapabiliyorsunuz. Nasıl mı ? işte sorunun cevabı.

Vodafone Ödemeli Arama
    *149*(ARAYACAĞINIZ NUMARA)#
    Örnek: *149*054********#

Vodafone’dan Tüm Operatörleri Ödemeli Aramak İçin;

*149*Arayacağınız Farklı Operatör Numarası# YES tuşuna (arama tuşuna) basıp sizi aramasını isteyebilirsiniz..

(Ödemeli arama yaptığınız kişinin telefonuna; xxxxxxxxx Numaralı abone sizden çağrı bekliyor diye bir mesaj gider)

Önemli Not; Bu işlemi yapabilmeniz için hattınızda kontörünüzün (Lira,Kuruş) olmaması gerekiyor ! Aksi takdirde işlem gerçekleştirilmez..

Bu servisten Vodafone hattınızda Lira/Kuruş bittikten sonra 20 gün süre ile yararlanabiliyorsunuz..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mayıs 2013
  2. yirmi günlük süre diye bir durum yok.ayrıca heryöne toplamda sadece beş ödemeli hakkınız var bu da bir dezavantajı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Haziran 2014
  3. ne zaman bu beş gün işi yenilenileniyo knk

4. Saol Kardeşimsin buı arada bu ödemeli atma her yöne aveayıo denedim oldu.

5. 1 kuruş kaldı napabilirim :p

6. bu ne ya kuruş lira olduktan sonra çaldırırım ya :f106::f59::f73: ohohooo bunu biliyodum ve ödemeli arama bu değil bu ;beni ara mesajı :f196::f30:;)<3:f97::f82::f75:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Şubat 2015
  7. benim 50 tlm var ama hala herkese ödemeli yapıyom yakında herkes beni dövecek

8. aynı dediklerinizi yaptım ama beni aramadılar :rolleyes::p:f30::f196::f70::f19::eek::confused:

9. hooo cok hic guzel degil

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Nisan 2015