Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Konusu 'Vodafone' forumundadır ve By RiZeLi tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. By RiZeLi Üye

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

* Talep ve şikayetlerinizi bildirmek için 0212 444 0 542'yi veya 0542 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
    * Sadece Vodafone hatlı cep telefonlarınızdan 7000'i veya 444 0 542'yi arayabilirsiniz.
    * Yurt dışından +90 542 444 0 542 *yi arayabilirsiniz.

*Bu aramalar özel servis hizmeti kapsamına girmektedir!

Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arama tarifesi (444 0 542 veya 7000)*:
    * Faturalı Hatlar için : KDV dahil, ÖİV hariç 29 KR / Arama Başı (Tüm vergiler dahil 35,14 KR / Arama Başı)
    * Faturasız Hatlar için : Tüm vergiler dahil 40 kuruş / Arama Başı

* Vodafone hattınızdan diğer alan kodları ile çevrilen müşteri hizmetleri numaraları (Ör: 0212 444 0 542) arama başı ücretlendirme kapsamında değil, sabit hat arama yönü üzerinden ücretlendirilir.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

arkadaşlar 4-5 adet vodofon hattım var müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum bu kadar berbatlık olmaz bir işlem yapmam için şirketinizemi gelmem lazım .

3. Misafir Ziyaretçi

bu kadar rezaletlik olamaz arkadas yaa !!!! 1 ğünden berı musteri hızetlerıne ulasmaya calısıyorum ama ne fayda
    hep ses kayıdı hep ses kayıdı
    hıc kımseye tavsıye etmyorummmmmmmmmmmmmmm

4. Misafir Ziyaretçi

sanki başbakana ulaşacağız arkadaş.bu son ay giitti bi müşteri daha

5. Misafir Ziyaretçi

müşteri hizmetleri adını değiştirip müşteri maduriyeti yapsa daha iyi istediğim hiç bir şeyi yapmadım

6. Misafir Ziyaretçi

Bırak arkdas sizin gibi hattın ben neyse vodafon diye hjattım yok artk kapattırdım bu yüzden

7. Misafir Ziyaretçi

Bu nasıl müşteri Hizmetleri 2 saaten Beri Müşteri Hizmetlerine Bağlanmaya Çalışıorum Ve Kımseye VodaFone Tavsiye Etmiyorum.

8. Misafir Ziyaretçi

evet aynen katılıyorum hem telefon hemde internetini kullanıyorum iki aydır yüksek faturalar geliyor ama ben bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım

9. Misafir Ziyaretçi

hattım var biri bloke oldu bir gündür müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışıyorum şifre istiyo biri bloke oldu sifre falan alamıyorum diğer hattımdanda canlı birine ulaşamadım halledemiyorum bu ne ya müşteri hizmeti bumudur

10. Misafir Ziyaretçi

bu kadar üst üste reklamı dönen bir şirketin müşteri hizmetlerinin çözüme bu kadar uzak olması gercekten çok can sıkıcı yapmayın böyle şeyler modernlik adına kapitalizmi sokmayın bu kadar hayatımızın içine ben canlı kanlı insanlarla muhattap olmak istiyorum yahu ....