Varmısın Yokmusun

Konusu 'Televizyon kanalları' forumundadır ve Jeeny tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. Jeeny

Jeeny Üye

Türk televizyonlarının en baba dizilerine taş çıkartan rayting rekortmeni yarışma proğramı `Var mısın Yok musun`da pazar akşamı Bursaspor fırtınası estirdi sevgili Ertan Rodoplu. Türkiye`nin en çok izlenen proğramında tam 3 saat Bursaspor tartışıldı, Bursa konuşuldu.
    Renklerine aşık olduğu takımının yeşil beyaz formasıyla milyonların kalplerini fetheden Ertan Rodoplu kadar stüdyoya kadar taşıdığı tribün liderleriyle çok özel, çok anlamlı ve `Bursalıyım` diyen herkesi müthiş duygulandıran harika bir `Var mısın yok musun` izledik o gece. İnanın maçları bile unuttum. Zaman zaman duygulandım. Birara göz yaşlarımın sicim gibi yanaklarımdan süzüldüğünü hissettim...
    Harikaydı Ertan Rodoplu`nun performansı. Sempatik ve cana yakın tavırlarıyla herkesi avucunun içine alıverdi. Bir Bursalı`nın doğup büyüdüğü kente yapabileceği katkının zirvelerinde gezindi.
    Taraflı tarafsız tüm yarışmacılarla, konukları bir geceliğine de olsa Bursasporlu yapan Ertan Rodoplu`nun konuğu olarak stüdyoya gelen tribün liderleri de seviyeli yorumlarıyla gecenin bir başka yıldızı olmayı başardı.
    Selim Kurtulan, Duka Mesut`la diğer arkadaşları Ertan`ı yönlendirirken verdikleri tiyolarla, yarışmanın rotasını çizdiler.
    Hele hele proğramın görünmeyen kahramanı Hamdi Bey`i teklif alma zamanı gelince `Böyle olmaz Hamdi arttır biraz!` sloganlarıyla gaza getirmeye çalışmaları stüdyoyu kırdı geçirdi.
    Gerçek taraftar, gerçek Bursasporlu nasıl olur öyle harika örnekler verdiler ki, duygulanmamak elde değildi.
    Bursaspor`un tribün gücü üzerine yaptıklar açıklamalar, özellikle Acun Ilıcalı`nın ilgisini çekti. Ağustos`ta Teksas Tribünü`nde yarışmaçılarla beraber maç izlemeye söz bile verdi.
    Ertan Rodoplu sahneye, yarışmacı arkadaşlarıyla timsah yürüyüşü yaparak çıktı. O anda tüm stüdyo `Bursaspor` sesleriyle inledi.
    Yarışma olağanüstü ambiyansıyla, temposunu hiç yitirmeden ve izleyene müthiş keyif vererek noktalanırken, o güzel dakikalar hiç bitmesin istedim.
    Ertan Rodoplu yarışma sonunda anasının ak sütü gibi 68 bin YTL kazandı. Bayram yerine dönen stüdyo başladığı gibi `Bursa ve Bursaspor` sesleriyle jenerik indirdi.
    Tebrikler Ertan Rodoplu. Tebrikler Duka Mesut, Selim ve arkadaşları.
    Türkiye`nin en çok izlenen yarışmasında tam 3 saat Bursaspor adını Türkiye`ye ezberletmek az buz başarı değil.
    Bursaspor Yönetimi`yle Bursalı sivil toplum örgütlerine bir önerim olacak.
    Bursaspor Yönetimi Ertan Rodoplu`yu `Yılın taraftarı`, sivil toplum kuruluşları da `yılın Bursalısı` seçip ödüllendirmeliler.
    Çünkü Ertan Rodoplu bu sıfatları anasının ak sütü gibi haketti.

Metin..

2. Deniz

Deniz Üye

varmısın yokmusun yarışma programını genelde izlerim ama bu programı kaçırmışım jeeny.izlemeyi isterdim gerçekten.bursaspor'a başarılarının devamını dilerim....