selena gomez hayatı,selena gomez hakkında herşey

Konusu '( r-s-t-u )' forumundadır ve anniccha tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. anniccha

anniccha Üye

selena gomez hakkında bilgiler

Selena Marie Gomez doğum yeri ve tarihi "22 Temmuz 1992 - New York"
    ABD'li aktris ve şarkıcı. En iyi bilinen rolü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel Dizisi'ndeki Alex Russo karakteridir.

Selena Gomez 22 Temmuz 1992’de New York’ta doğan Amerikalı oyuncudur. Gomez ailesinin tek çocuğudur. Selena’nın annesi Dallas’taki yerel tiyatrolarda sahne alıyordu. Selena’nın da oyunculuk yeteneği annesinden ileri gelmektedir. Çocukluğunda hep annesinin provalarını seyreder. Selena Gomez Dallas’taki bir ajans tarafından keşfedilir. İlk rolü Barney & Friends’te Gianna adlı karakterdir. Selena’nın rol aldığı sinema filmleri sırasıyla Spy Kids 3-D: Game Over (2003), Walker, Texas Ranger: Trial by Fire (seslendirme 2005), Horton Hears a Who!(2008). Selena ayrıca TV filmlerinde de rol alır: Stevie Sanchez (2005), The Suite Life Zack and Cody, Arwin!, Brain Zapped (2006), Wizards of Waverly Place, Hannah Montana (2007). Selena Ekim 2007’den itibaren Disney Channel için Wizards of Waverly Place’te Alex Russo karakterini canlandırmaktadır.

Tv
    2002—2003"Barney & Friends" (Barney&Arkadaşları)
    2006"Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamı"
    2007"What's Stevie Thinking"
    2007"Hannah Montana"
    2007"Arwin"
    2007"Wizards of Waverly Place" (Waverly Büyücüleri)
    2009"Sonny with a chance" (Sonny'nin Yıldızı)
    2009"Zack ve Cody Güverted"

Filmler
    2003"Spy kids 3D:Game Over "
    2005"Walker, Texas Ranger: Trial by Fire"
    2006"Brain Zapped"
    2008"Horton hears a who"
    2008"Another Cinderella Story"
    2008"Princess Protection Program" (Prenses Koruma Programı)
    2009"Wizards of Waverly Place :The Movie"
    2010"Beezus and Ramona

Diskograf
    2006 - "Brain Zapped"
    2007 - "Everything Is Not What It Seems"
    2008 - "Cruella de Vil"
    2008 - "Tell Me Something I Don't Know"
    2008 - "New Classic" (Drew Seeley ile)
    2008 - "Bang a Drum"
    2008 - "Fly to Your Heart"
    2009 - "Make It Happen" (David Henrie ile)
    2009 - "Perfectly"
    2009 - "Whoa Oh!" (with Forever the Stickest Kids)
    2009 - "One and the same" (Demi Lovato ile)
    2009 - "Head First"
    2009 - "Magic"
    2009 - "Disappear"
    2009 - "Magical"
    2009 - "Falling down"

Albüm
    2009 - "Kiss and Tell"

2. gizli hayran

gizli hayran Ziyaretçi

Cevap: selena gomez hayatı,selena gomez hakkında herşey

selena gomez hakkında herşey diye bir site olsa hergün onu takip ederdim mesela selena gomez gün boyu neler yapar hepsi yazsa ne iyi olur selena gomezi çok sewiyorum odam onun posterleriyle kaplı ben aynı selena gomeze benziyorum fakat ondan küçüğüm 10 yaşımdayım onun giysileri çok güzel özellikle wizar yani wanyır and büyücülerinde giydiği giysiler wanyır and büyücülerinin tek bir bölümünü bile kaçırmadım hem bu sitede sade oyuncu oldugu yazıyor ama şarkıcılık da onun mesleği hem şarkı söylüyo hem filimlerde oynuyor ha bu aradawenyır and büyücülerinin yeni sezonu hemen başlasın istiyorum

3. selen kıvrak

selen kıvrak Ziyaretçi

selena gomez hakkında herşey yok ki burda sadece oynadığı filimler var bende çok seviyorum selena gomezi ama girdiğim bütün sitelerde selena gomez hakkında hiç güzel birşey yok bu sitelerde tek isdediğim sey daha çok bilgi daha çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

4. asmin lara

asmin lara Ziyaretçi

selena gomezi çok seviyorum bana disneyden şaka yapılmasını istiyorum.selena gomez hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorum, veselena gomeze çok benziyorum.

5. bir dost

bir dost Ziyaretçi

selena gomezin tarzını şarkılarını çooooooooook seviyorum ve onun söylediği şarkıların tarzında dinliyorum!!!ve ailemdeki insanlar beni ona benzetiyor

6. hayraaaan

hayraaaan Ziyaretçi

selena gomezi çok seviyorum. çok güzel, bu güzellik karşısında erimemek mümkün değil...

7. selenatör

selenatör Ziyaretçi

zaten herkes öyle der ben selena ya çok benziyorum diye ama laf olsun torba dolsun.ben evim onun posterleriyle kaplı gitarımda onun ismi yazıyor tarzım onun gibi dosyamda onun resimleri var telefonumda onun bütün şarkıları var ve bütün resimleriyle dolu odam onunki gibi saçımı onunki gibi yaptırdım gözlerim aynı renk ve huylarımız aynı ........

8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Ben Selena Gomezin enn büyük hayranlarındanım onu çok seviyoru yatak odamda onun fotağraflRI VAR

9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

doğum günün kutlu olsun selena gomez <3

10. selenator<3

selenator<3 Ziyaretçi

selena gomez'i çokkk seviyorum onun tarzı kıyafet uyumu ve kendisi mükemmel farklı sitelerde onun özellikleri falan yazıyo onun hakkında çokşey biliyorum ve özelliklerimiz çok benziyor birgün onunla tanışmayı çok isterdim çok iyi anlaşıcağımıza eminim onu çoookk seviyorum<3

11. Misafir

Misafir Ziyaretçi

süper bilgiler çok teşekkürler

12. hale dikmen

hale dikmen Ziyaretçi

benim hikayem

ilk önce şarkıcı selena gomezin oyunculuk yaptığını bilmiyordum dizney channel daki alex russo ya onu benzetiyordum
    selena gomez ile alex russo nun fotoğrafını karşılaştırdım alex russo selena gomezinsanki klonuydu
    selena gomezin hayatını araştırdım meğerse selena gomez hem oyuncu hemde şarkıcıymış

13. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Selena Gomez in hayatını istemiştim burda hiçbirşey yok sadece oynadığı filmleri falan var Selena nın günlük ne yaptığını ne sevdiğini yazsaydınız daha güzel olurdu . Hiçbir sayfadada vermiyolar Selena nın ne sevdiğini günlük ne yaptığını ve sayfalara baktığımda biyerde selena nın doğum yeri Amerika yazıyo burdada New York yazıyor.

14. gomezsturşu

gomezsturşu Ziyaretçi

Selena Marie Gomez'in sevdiği yiyecek turşudur.Lütfen bunuda söyleyin :)