sanalika balık tutma hilesi(programsız) çöp toplama hilesi (programsız)

'Oyun Yardım' forumunda aras09 tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. aras09 Üye

bakın eskiden sanalika yardım vb.vardı ama artık onlar çalışmıyor.o halde bizde yeni hile buluruz.

oltayı elimize alıyoruz dans etmeye basşlıyoruz denize tıklıyoruz ve yazı yazma yerine sanalika help sanalika help sanalika help sanalika help yazıyoruz gönderiyoruz sonra yine yazıyoruz yetiştiremiyoruz sonra böyle devam edince 3 e kadar gelmesi 10dkye varıyor çok sinirleniyoruz sonra 4oluyor ve biranda hızlanıyor.6oluyor üs üste 4tane çıkıyor.(5. ve altıncıda yaklaşık 3tanede bir çıkıyor)

bu şekilde görev 12dk ye bitiyor.

çöp toplama: bir çöpe tıklıyoruz karakterimiz tam üstündeyken başka çöpe tıklıyoruz ve 2.tıkladımızı alıyor.

ve ayrıca ek ilginç hileler:
    koltuğa ters oturma: bunu sadece siz görebilirsiniz ama video çekebilir veya arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz.
    kafede otururken tam oturacakken xox oyununa tıklıyoruz ve koltuğa ters oturuyor.

kolbastı oynama: kafede pong ve tilt oyunu var onların okuna tıklıyorsunuz. yada makinenin alt tarafına tıklıyorsunuz sürekli yapıyorsunuz ve kolbastı oluyor.

iyi oyunlar iyi hilelerrrr....

2. misafir Ziyaretçi

Cevap: sanalika balık tutma hilesi(programsız) çöp toplama hilesi (programsız)

Teşekkürler verdiğiniz hileler için ama ne yazık ki dans edince daha düşük para veriyor.Bunu da düşünürseniz sevinirim.

3. Misafir Ziyaretçi

Cevap: sanalika balık tutma hilesi(programsız) çöp toplama hilesi (programsız)

bende hızlı yürüme hilesi buldum ilk önce bir yere tıklıyosunuz adam giderken dans etme işaretinin olduğu yerde normal dur işareti var ona tıklıyosunuz hızlı yürüyo

4. esk_26 Ziyaretçi

Balık Tutma HiLesi

Arkadaşlar merhaba. Sanalika hilesi var mı bildiğiniz? :) Varsa link atarmısınız ? Teşekkürler Ayrıca Berat Kandiliniz Mubarek Olsun. :)

esk_26

5. Misafir Ziyaretçi

Cevap: sanalika balık tutma hilesi(programsız)

isterseniz normal balık tutarken hem normal hem dans ederek hızlıca tutabilirsiniz