Özel İnsanlara Doğum günü mesajları çok özel

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Wish tarafından 21 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Doğum günü sözleri çok özel
    Çok özel doğum günü mesajları
    Güzel anlamlı doğum günü mesajları

Bugün umutların daha güzel olmalı,hayati daha çok sevmelisin,çünkü sen bugün doğdun iyi ki de doğdun…

Ah bebeğim bebeğim minik kanatlı meleğim sana bir haber vereyim unutulmadın diyeyim.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu Yarınlar seninle Doğsun..

Doğum gününün sana tıbbi şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice ıyllara..

Kar tanesi kadar beyaz ışık kadar parlak bir yaşam dileğiyle nice mutlu yıllara…

saygılar sevgiler doğum günü yeni ümitler süprizler sizi bekler dilekleriniz gerçek olsun… İyiki doğdunuz…

her anne güzeldir benimki ise özeldir melekler kadar güzeldir. İyiki doğdun annecim…

Doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası…

arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez gerçek arkadaşlıklar asla kalpten silinmez. İyi ki doğdun…

sen+ben=biziz sen-bem=hiçiz sen*ben=herşeyiz sen ve ben bölünmeyiz çünkü biz kardeşiz. İyi ki doğdun…

Neşeli ol ki genç kalasın bu dünyadan da zevk alsın ümitlerle süslenir neşeyle neşeli ol ki genç kalasın yeni yaşından zevk alasın…İyi ki doğdun…

İyi ki doğdun bize mutluluk getirdin. O doğduğun gün bizi ne kadar mutlu ettin…

her kişi bir yıldızdır o yıldızlardan biride sensin doğum günün kutlu olsun…

Dunyada bir sende bin olsun,kainatta damla sende okyanus olsun,hayatin daima gulucuk,nese ile dolsun ama yine de sevgi olsun…Nice Mutlu Yıllara

Hayal misin gerçek mi rüya mısın harbi mi,takvime dön bir bak bugün doğan bir melek

Kendisi sebatlı,bugün çok anlamlı yeryüzüne melek indi endamlı şatafatlı Bugün çok önemli bir gün,değerli arkadaşımın doğum günü.Mutlu yıllar

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğumgünün kutlu olsun!

Sen hayatta gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin…İyiki doğdun.