Morpa Kampüs Benzeri Siteler

'Genel problemler' forumunda Meryem tarafından 11 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Meryem Üye

morpa kampüs gibi siteler
    eğitim destek siteleri

Morpa kampüs gibi siteler

Morpa kampüs gibi eğitim destek sitelerinin başını Vitamin ve Okulistik çekmektedir.

Vitamin -----Adsl kullanıcıları içindir. site için tıklayınız.

Okulistik -----Superonline kullanıcıları içindir. site için tıklayınız.

2. Misafir Ziyaretçi

meb vitamin var daha da var ama aklıma malasef gelmiyor fakat meb vitamine ben kayıt oldum sizede tarcih ederim çok iyi ders anlatıyorlar:) =d

3. Kaan Yüce Ziyaretçi

Morpa Kampüs'ü bir sene kullanmıştım, konu anlatımları yetersiz geldi. Üyeliğimi yenilemedim. Vitamin ile Okulistik arasında kaldım. Superonline kullanıcısı değilim, Okulistik Superonline'a çalışıyor ama Superonline kullanıcılarına indirim yapmıyor. SüperSınıf diye bir şey var, onun için herhalde. Okulistik'i kullanan sınıf arkadaşlarım var, çok da memnunlar. Vitamin mi yoksa Okulistik mi alayım dediğimde hiç şüphesiz Okulistik dediler. Vitamin'de Fen Bilimleri'nde deneyler beni etkiledi. Çok kararsız kaldım, Google'a 'Vitamin mi Okulistik mi' yazdığımda bana fazla bilgi veren sonuçlar çıkmıyor. Gerçekten kararsız kaldım, Okulistik beni videoda gösterildiği kadarıyla konu anlatımı, belgeseller, kitaplıklarıyla etkilerken, Vitamin beni deneylerle etkiliyor çünkü benim en istediğim şey deneyler. Fen'de berbatım çünkü, yapamayacağım imkansız deneyleri Vitamin'de yapabiliyorum. Vitamin'i ücretsiz denedim, memnundum. Ama emin değilim. Vitamin yıllık 106,90, aylık 8,90/mobil ödeme aylık 12,90. Vitamin biraz pahalı geldi ama Okulistik yıllık 50 tl olması lazımdı. Yoruma cevap yazarsanız sevinirim. Okulistik mi, Vitamin mi?

4. melik knk Ziyaretçi

bak kesinlikle vitamin daha güzel kardeşim hem tüm internet aleminin en ama en güzel çalışma sitesi bu zaten kesin hem de okulistlik on a baktım çok kötüydü yani bn bile onların dediklerini anlatırım yani kesinlikle vitamini seç Is it okey?
    en

5. melik knk Ziyaretçi

bak kardeşim kesinlikle vitamin çünkü vitamin internetin en iyisi bu kesin çünnkü bir yerde okudum hem okulistik çok berbat ben baktım oyüzden kesinlikle vitamin Is it okey?