kim milyoner olmak ister oyunu oyna

Konusu 'Flash oyunlar' forumundadır ve Dark tarafından 24 Kasım 2011 başlatılmıştır.

1. Dark

Dark Üye

ATV Ekranlarında beğeni ile izlediği ve sunuculuğunu Kenan Işık'ın yaptığı Kim Milyoner olmak ister yarışmasının meraklılarına Kim milyoner olmak ister oyunu net üzerinde de oynayabilirsiniz.

Kim Milyoner olmak ister oyununu oynamadan evvel oyunu kısaca tanıtalım;

İlk etapta oyunun başlangıcında kutuya adınızı yazınız ardından oyuna başlamak için ENTER'a basınız
    Oyuna başla seceneği ile yarışmaya başlayın Unutmayın oyun boyunca Joker haklarınız da bulunuyor
    -Telefonla Joker hakkı
    -%50 yarı yarıya Joker hakkı
    -Seyircilere sorma hakkı

Başarılar diliyoruz...

kim milyoner olmak ister oyunu oyna

Kim Milyoner olmak ister oyun yapımcıları Oyunos.com

2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

romanyanın avrupa ulkesınde olmadığını yazdığınız soru yanlış.

penaltı noktasının kaleye uzaklığı 9 metre değıl 11 metredır bu sorudada hata var

3. ela türk

ela türk Ziyaretçi

güzel ve şaşırtmacı sorular var :)))

4. irem balıkcı

irem balıkcı Ziyaretçi

çok harika bir oyun ayrıca yarışmasıda çok güzel

5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

kim miyyoner olmak isteri çok seviyorum burdaki oyuncular insallah kazanirlar

6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

kim milyoner olmak ister oyunu güzel bir oyun .Fakat hep şansımdan dinlediğiniz müzik diyor bütün jokerler orada gidiyor . AMA ÇOK GÜZEL OYUN . Herkeze tafsiye ederim

7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bence çok güzel bir yarışma ve de çok bilgilendirici hem de insanı şaşırtıyor:))))

8. BEKİR KAMER

BEKİR KAMER Ziyaretçi

ilk defa bu gun oynadım ve mılyonu gördüm yarışmaya başvuru yaptım ama çağrılmadım henüs yetkililerden ilgi bekliyorum eğer siteleriyle ilgi leniyorlasa

9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ben bu oyunu daha önce oynadım mütiş sorular biraz or bana göre çünkü ben 11 yaşındayım ama 7.500 tl kazandım.

10. Misafir

Misafir Ziyaretçi

1 milyon a kadar geliyorum. Şimdiye kadar 3 - 4 kere kazandım .Gitsem bu kadar başarılı olur muyum bilmem.

11. cansu güneş

cansu güneş Ziyaretçi

Ben taa 32 milyara geldim ama yandım.Bence kolay değil.Çok komik sorular çıkabilir ama ALLAH ın işi belli olmaz zorda çıkabilir.Ben yandığıma yanıyorum

12. Misafir

Misafir Ziyaretçi

evet gerçekten güzel bir oyun 1 milyona gelirken elendim:)

13. Misafir kızz

Misafir kızz Ziyaretçi

oyun çok güzel ama okul da oynadığım için ses gelmiyor bu güzel oyun için teşekkür ederim hep bu oyunu oynuyorum okulda :)

14. biray

biray Ziyaretçi

bi soruda seyirci jokerimi kullandım yanlış cevap verdiler:(

15. sabriye acı

sabriye acı Ziyaretçi

ya bizim okulun bilgisayarının kulaklığı yok ki müzikli soruları sallıyoruz ama kıvamını da tutturuyoruz beeeeeeee

16. Misafir

Misafir Ziyaretçi

hoşuma gitti ya zevkli oyunnn :=)) iş yerinde hep bir oynuyoruz.
    bunu hazırlayanlara teşekkürler :=)) yiğit'ten sevgilerle

17. cadı

cadı Üye

Gerçekten çok seviyorum bu oyunu herzaman tv de yarışmasınıda izliyorum ama evde daha rahat soru cevaplanıyor tv ye çıkarsam nasıl olur bilemem