Kanda Enfeksiyon Nedir

Konusu 'Güncel Sağlık' forumundadır ve Elfida tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. Elfida Üye

Kan enfeksiyonu nedir
    Enfeksiyon ne demek

Kan Enfeksiyon: Vücut içinde bakteri, virüs ya da parazitlerin bulunarak üremelerine denir. Kandaki enfeksiyon kanın iltihaplanmasına sebep olur.

2. hafize aslan Ziyaretçi

Cevap: Kanda Enfeksiyon Nedir

annem kana karışan enfeksiğınayon hastalığına yakalandı,yaşı 68 bir kaç ay önce anju oldu,ondan öncede diz kapatığına platin takıldı,ve yüksek tansiyon hastalığıda var,kemik erimesi kadınlarımızın çoğunda olduğu gibi annemdede var sayın hocam,bu hastalığın tedavisi mümkün mü,annem çok ii sayılmaz açıkcası bi ii bi kötü oluyo anlamıyoruz çokta korkuyoruz bu hastalığı bilmeden önce devlet hastanesinden birinde bi gece acile babam götürmüştü ve orda hiç bu hastalıktan bişey bahsetmemişlerdi bu nasıl hastene anlamıyorum ama bunu o hastanenin yanına bırakmıyacam nasıl anlamazlar bilmiyorum bu hastalığın annem bu hastalığın belirtilerinin çoğunu taşıyodu ve yüksek ateş vardı buz gibi teleme neyse hocam dua edin ve soruma bi cevap yazarsanız çok sevinirim iyileşme şansı ne kadar acil cevap bekliyorum

Benzer konu başlıklarımız
Yüklüyor...