iphone 4 müzik silme

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' kategorisindedir ve HazaN tarafından 16 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. HazaN

  HazaN Admin Yönetici Admin


  iphone 4 müzik nasıl silinir  Daha önce “iPhone İçerisine Müzik Nasıl Yüklenir?” anlatmıştık. Şimdi ise yüklediğimiz müzik,video ve uygulamaları iPhone içerisinden nasıl sileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.
  iPhone cihazlar içerisine müzik,video aktarmak diğer cihazlardan farklı olduğu gibi aktardığımız bu dosyaları silmekte diğer cihazlarda olduğu gibi değil.

  Eğer seçtiğimiz şarkıyı iTunes’dan silmek istemiyor sadece iPhone’dan silmek istiyorsak eğer o zaman “Playlist” kısmından bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

  iPhone içerisinden müzik silme işlemini yukarıda anlattığımız gibi gerçekleştiriyoruz.Eğer iPhone içerisinden bilgisayardan attığımız video ve filmleri silmek istiyorsak eğer iTunes’a bağlı kalmak zorunda değiliz.Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi iPod menüsünden silmek istediğimiz videonun üzerindeyken parmağımızı sağa doğru çekmek yeterli bu işlemden sonra aşağıdaki gibi sil seçeneği çıkıyor.

  [​IMG]
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2013

 2. ANANE

  ANANE Üye

  Cevap: iphone 4 müzik silme

  saol hazan evde tarıf etmıyorsun sagolsun forumdas net sayesınde öğrendim canımsın:) şaka sakın alınma prenses...
   

 3. HazaN

  HazaN Admin Yönetici Admin

  Cevap: iphone 4 müzik silme

  :f30: :f30: aşkolsun ne sordunda tarif etmedim annem
   

 4. Misafir

  Misafir Ziyaretçi

  Cevap: iphone 4 müzik silme

  arkadaşlar eger ıphone 4 ünüz varsa şarkının üzerine gelip parmağınızı sola kaydırın sil yazısı çıkıyo (ben keşfettim ) :))))
   

Sayfayı Paylaş