Hem Karada Hem Suda Yaşayan Hayvanlar(Canlılar)

Konusu 'Hayvanlar Alemi' forumundadır ve Ezlem tarafından 26 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Ezlem Üye

Hem karada hem suda yaşayan hayvanlar nelerdir

KARADA YAŞAYAN HAYVANLAR
    Köpek , at , yılanların bir bölümü , aslan , tavşan , inek , eşek , koyun , keçi , kurt , fil , kanguru , kaplumbağaların bir bölümü , kertenkele , deve geyik gibi hayvanlar ile ; serçe , leylek , atmaca , güvercin , karga gibi kuşlar karada yaşar.

SUDA YAŞAYAN HAYVANLAR
    Suda yaşayan yüzlerce hayvan türü vardır. Bunların başında balıklar gelir. Balıklar deniz , göl ve akarsularda yaşar. Suda yaşayan memeli hayvanlar da vardır. Köpek balıkları , balinalar , yunus balıkları suda yaşayan memelilere örnektir.

HEM KARADA HEM SUDA YAŞAYAN HAYVANLAR
    Bu hayvanlar yaşamlarının bir bölümünü karada bir bölümünü de suda geçirir. Su kaplumbağası , kurbağa , su yılanı , timsah , kaz , ördek , martı , pelikan , karabatak ve penguen hem suda hem de karada yaşayan hayvanlardır.

2. Misafirsne67 Ziyaretçi

Cevap: Hem Karada Hem Suda Yaşayan Hayvanlar(Canlılar)

çok teşekkür ederim fen ödevime çok yardımcı oldu

3. naber Ziyaretçi

4.sınıf fen ödevini bu cevapla resmen fet ettim:f97:alkış size:f118: tanıştığımıza memnun oldum:f82:tam sustum:f19:

4. METEM2 Ziyaretçi

:f106:Aradığım bu değil.:( Ama işime azcık yaradı sağolun. :f118: :f20: :f71:
    :) ALLAH sizden razı olsun. :D :f91: