güzel sözler kısa ve öz

'İle İlgili Sözler' forumunda YAREN tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. YAREN Üye

kısa güzel sözler anlamlı,
    öz ve kısa sözler,
    en güzel sözler kısa

Kısa güzel sözler

Belli bir amaç belirle ki,hayatının bir anlamı olsun.

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Hayat yokuşunu tırmanırken, karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede, Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

erkeklerde yalan çok sevmeye gelince yürek yok

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim.

Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim

sakın sevme arkadas yaşayamazsın, öyle ağırki sevgi taşıyamasın

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum..

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

DuDaKLar YaLaN SöYLeYeBiLiR AmA GöZlEr AsLa!!!

Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol.

geç farkına varıyor insan taşın sert oldugunu kimi zaman...

İyi kanunlar, vicdanların yazılmış şekilleridir.

iki nokta bir virgül hayatta hep gül

Sevgi her zaman karşılık görür, ki de.

çıktığın kapıyı hızla kapatma çünkü geri dönersin

Fırtınalar insanın denizi sevmesine engel olamaz.

olgun insan guzel soz soyleyen değil,soylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyendir

Yanşladığında çocuklarından bekleyeceğin şey, senin babana yaptığındır.

sen değil sevgime nefretime bile layık değilsin...

Aşağıda olan, düşmekten korkmaz.

Hiçbir şeye gülmeyenle, her şeye gülenden sakının.

Dünyanın en yoksul insanı, paradan başka hiçbir şeyi olmayandır.*

Ne kadar yaşadığımız değil, nasıl yaşadığımız önemlidir.*

Tek bir soru bin cevap dan daha güçlü olabilir.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

hayat beklentilerle doludur ama o beklentiler hayatta değildir.

hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri oldugunu düşündüğünüz andır