Facebook Güzel Duvar Yazıları

Konusu 'Resimli Sözler' forumundadır ve Elfida tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Elfida Üye

Yeni face duvar yazıları
    En güzel facebook duvar yazıları
    Facebook için güzel duvar yazıları

Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda geliyor :) :) :) iyi gecelerrr...

Klavyedeki boşluk tuşu gibisin , çok yer kaplıyosun ama boşsun işte..

Hálà yanlızsan henüz tanışmadık demektir :D:D

yuvarlanıpta bizi bulamayan tencereye yazıklar olsun :D:D

Bir çay doldur hayatim kadar koyu olsun seker atma içine derdim kadar acı olsun çıkar kaşığı içinden benim gibi yanlız olsun :)

İnternetin Sınırsız Olabilir, Ama Zamanın Sınırsız Değil... Ömür Kotan Her An Dolabilir...

erkek olmak ilahi bir mecburiyettir. Adam olmak o mecburiyetin hakkını verebilmektir

Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdiğim tatlı kazandibidir.Leyla sev beni sokma müşküle gel kaşık atalım iki tabak keşküle :))

Mutluluğun Güzel Yanı Paraya İhtiyaç Duyulmadan Da Elde Edilebilmesidir :)

Düşlerim gibi karardı gözlerim umutmu bıraktılar ki hayata güleyim. .

düşündüğün kadar karmaşık,, öğrendiğin ve gördüğün kadar çirkin,bildiğin kadar zor,vefan kadar nankör,sevdiğin kadar sevgisiz,inceliğin kadar kaba,,nasıl birşey bu????

Onu beklemeyi ne zaman bırakacaksın? -Geldiği gün

Üç günlük dünyanın üçünçü gününe , gelmiş gibiyim :/

Sevgili facebook, tanıyor olabileceğim gereksiz insanları göstereceğine, tanışabileceğimiz yalnız insanları göstersen çoh sevaba girersin yeminle :))

Bu "Aşkım" kim ya. Herkesin telefonuna kayıtlı bi bende yokk :))

Araba motorsuz, yumurta tuzsuz, gökyüzü kuşsuz, ağaç susuz, fatmagül suçsuz bende sensiz olamam ♥