Etkileyici Aşk Sözleri

'Aşk Sözleri' forumunda Dark tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Dark Üye

♥ Güzel SözlerAşk Soğuk bir Sabahın Melteminde Sıcak Rüzgarların Esmesidir.

♥ Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe insanı Aşka Bağlar.

♥ Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

♥ Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

♥ Herkez Aşık olabilir fakat Herkez Aşık olduğuna Sadık Olmaz.

♥ Ben Seni Sevdim ben Sana Hasret kaldım ben Sana yetim kaldım Ama Ben hep Seni Sevdim Aşkım...

♥ Kalbimin en ince damarlarında hissediyorum seni bebeğim

♥ Aşkımı Anlatsam haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim.

♥ Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

♥ Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım.

♥ Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün.

♥ Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

♥ Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.

♥ Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini.

♥ Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

♥ Çıkar Beni Dipsiz Kuyuların Karanlık Sessizliğinden Kalbinle ışık Ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma Aşkım.

♥ Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.

♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.

♥ Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum

♥ Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar illet bir Acı ve tutku.

♥ Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.

♥ Bir gülüşüne Bu Hayatımı fedaa Ederim Klasik Lafların Tek Kralıyım.

♥ Odalarımdaki Sessiz ve Boş Duyguların Adamı Oldum, Seninle Hayat Buldum Ve Sensiz yeniden Odamda işe yaramaz Oldum.

♥ Gel Bu Hayata Birlikte Gülelim hayat Bile Kıskansın Aşkımızı inadına güLeLim hayata Belki ozaman anLar Acıların içinde Gülmeyi..

♥ Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses'sin, Sen benim içimdeki BEN'sin Aşkım.

♥ Terk Edilmiş Sohbaharların Duygusuz Kalmış Veysimlerin Adamıyım bana Yaz Yaşatmak iStermisin Bebeğim?

♥ Gülsün Yüzün üzülmesin Sıcak kalsın Ellerin titremesin bana baksın gözlerin Gülsün Yada Ağlasın Ama Sadece Bana Baksın Aşkım..

♥ Bensiz Gitme Uzaklara ben Seni gecelerin Koynunda Unutmadım Seni Severek Yaşadım Seni Bekliyorum Hayatım.

♥ Sen Benim Aşk Oyunum Değil Hayatımdaki En Büyük Oyunsun Bebeğim, Sen OLmazsan ben Olamam Bu hayat oyununda Sevgilim.

♥ Sana Vereceğim tek Emanet kalbim kaldı ister Vur ister Parçala ister sakla ben Seni Seviyorum bunu unutma.

♥ Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

♥ Ben kalbimi Sana Sende Ellerini bana Ver Aşkım Hayat Kısa Sanada banada Kalmaz Bu dünya.forumdas.net

♥ Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki Tek Canlısın Aşkım..

♥ Seninle Olan Dünyayı Ve Seninle yaşanacak Hayatı Sevdim Sensiz Neyleyim Söyle Bebeğim?

♥ Herzaman Senin hayalinle girdim Yatağa Senin Adınla Uyandım Her Sabaha Sen hayatsın benim için unutma. forumdas.net

♥ Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım..

2. Dark Üye

Cevap: Etkileyici Aşk Sözleri

[​IMG][​IMG]
    ♥ Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim!…

♥Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

♥Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

♥Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

♥Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

♥Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

♥Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

[​IMG][​IMG]

♥Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

♥Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

♥Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

♥Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

♥Renlerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama herşeyden çok SENİ SEVİYORUM…

♥Ben aşkı;Edebiyatta ezberledim,Kimyada formülledim,Matemaktikte çözdüm ve Türkçe de söylüyorum SENİ SEVİYORUM.

♥Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdukça ağladım sensin sebebi!…

♥İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

♥Aşkımıza nokta koyma bitanem sana kucak dolusu virgül getiririm

♥Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

♥Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

♥Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

♥Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

♥Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum…

[​IMG][​IMG]

♥Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

♥Sen ağlama seni ağlatmak isteyenler ağlasın.

♥Bitmeyen sevgimi açamaz kimse kalp anahtarım yalnızca sende.

♥Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

♥Kemiklerimden Kalem…Derimden Kağıt…Kanımdan Mürekkep Yapıp Seni Seviyorum Yazıp Yollasam Sana Olan Sevgimin Byüklüğünü Hissedebilirmisin?…

3. YAREN Üye

Ne kadar etkileyici acaba..Bir bilene sormak lazım:))

4. Misafir Ziyaretçi

beğenmedim 0. çoook kötüüü

5. Misafir Ziyaretçi

insanın aşkı ölçülemez her insan aşık olamaz

6. Misafir Ziyaretçi

Beyendim cok guzel :))

7. misafir Ziyaretçi

yokk beğenmedim hiçbiri benim aşkımı anlatmıyor