Erkekleri etkilemenin yolları

'Güncel Bilgiler' forumunda ZeuS tarafından 7 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. ZeuS Üye


  Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir,

  [​IMG]

  Erkekleri etkilemek için,bazı küçük ipuçları vardır.Aşağıdaki önerilerle istediğiniz erkeği etkilemek artık daha çok kolay.
  Erkekler birlikte olacakları bayanın nasıl özelliklere sahip olmasını ister?
  Onlar için güzellik mi, yoksa zeka mı önemlidir?

  İşte hoşlandığınız erkeği etkilemek için bazı ipuçları;

  1) Kişilikli, karakter sahibi bir kadın..Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini koruyabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

  2) Erkekler gülmekten çok hoşlanır. Hele onları güldüren espriyi bir kadın yapıyorsa, erkekler o kadına asla hayır diyemez. Ayrıca kendilerinin yaptığı esprilere gülen sevgililer de erkekler için idealdir.


  3) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.


  4) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.


  5) Hiç bir konuda takıntılı olmamaya özen gösterin. Ya da beğendiğiniz erkeğin yanında bazı konularda takıntılı olduğunuzu belli etmeyin. Yeterince zayıf olduğu halde sürekli kilolarından şikayet eden, sürekli saçlarını düzeltme endişesi taşıyan bir kadın erkeklere çok itici gelir.


  6) Erkeklerin, kadınların yalnızca vücut ölçüleriyle ve yüz güzellikleriyle ilgilendikleri doğru değildir. Birlikte olacakları kadınların zekaları da erkekler için önemlidir. Erkeklerin çoğu, politika, ekonomi ya da bilim gibi konularda tartışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sevgili hayali kurar.


  7) Şimdiki erkekler spor yapan, kendine daha iyi bakan kadınları daha çok tercih ediyor. Eğer spor yapmıyorsanız en azından hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım hakkında biraz bilgi edinmenizde fayda var.


  8) Erkekleri etkilemek için abartılı kahkalardan, yapmacık gülümsemelerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine tamamiyle doğa, içten, sıcacık bir gülüş hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek için yeterli olacaktır.


  9) Dişilik, kibarlık, sevecen olmak, çekicilik, bakımlı olmak ve kendi güzelliğiyle başaçıkabilecek olmak erkeklerin kadınlarda aradığı olmazsa olmaz özelliklerdendir. Yani bir erkeği etkilemek istiyorsanız, ona mahalle arkadanışızmış gibi davranmak yerine kadınlara özgü tavırlarla yaklaşın.


  10) Bazı konularda fazla sorun çıkarmadan onunla uyum içerisinde davranan kadınlar, erkekleri elde etmekte daha başarılı olur. Örneğin tuttuğu takımın bazı önemli maçlarını yakınmadan, eğlendiğinizi ona gisterek birlikte izlemeyi ya da yaptığı diğer aktivelerde ona uyumlu bir şekilde eşlik etmeyi deneyin.
  guncel.netten alıntıdır....
   

 2. Cossack Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Bu kurallarda bayagı bayagı Metroseksüel erkekler icin yazilmis besbelli. :f63:

  Bir erkegi etkilemek icin 1-2 kural vardir da bu cok kapsamli bence. :)

  :f13: Zeus.

  (Konu ciddi olsa gerekte ben her ne hikmetse güldüm, sorry ) :f30:
   

 3. Pardus Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Güzel bir peynirli börek hepsine bedel :)))
   

 4. anniccha Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bkz. Erkeğin Kalbine Giden Yol Midesinden Geçer Hikayesi :) ayhh!.. hiç güliciim yoktu :f196:
   

 5. Blue Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  İlk maddeye kesinlikle katılıyorum ''Kişilik'' her iki taraf içinde geçerli :f196:

  Gelelim işe yaramayan seçeneğe ;ilgilendiği spor hakında bilgi sahibi olmak :f40: tuttuğu takımın malzemecisinin adını bile bilsen erkeklere yaranılmaz :f40:

  Hem biz bayanlar hiç, tane tane pilav yapma konusunda ne düşünüyorsun? Gel bunu tartışalım diye soruyormuyuz? :f30:
   

 6. LâL Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  hey Allah'ım :)
   

 7. KeMaNcI Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Sizi siz yapan şeylerden taviz vermek değil midir, birini etkilemek adına kendi alışkanlıklarınızdan öte davranmaya çalışmak..Ve bunu yapınca ne kadar kendiniz olursunuz.....Siz önce kendiniz olun, bırakın başkaları sizden etkilensin......Ancak bir birliktelik söz konusu olduğunda, tarafların birbirlerinin beğenileri doğrultusunda özlerini zedelemeyecek fedakarlıkları olursa ; Bu da onların güzelliği olur........
   

 8. LâL Üye

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  :f118::f118:
   

 9. AKILLI KADIN Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Neden hep kadinlar,erkeklerİ etkİlemenİn yollarini ariyorlar. Bİrazda erkekler kadinlari etkİlemenİn yollarini arasinlar.kendİlerİnİ akilli sanan erkeklere gİtsİn bu soru.
   

 10. misafir_111 Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bence bu süper sizce bir erkek bir kıza arkadaşlarının yanında söylemediği şey ne olabilir .Üstelik bu erkek bu kızla daha önceden dalga geçtiyse? cevap bekliom ltfn
   

 11. Misafir Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  komık erkeklerı etkılemek ıcın yollara basvuran kadınlar yapmayın bu hatayı sonra bu sıte yerıne erkeklerle barısmanın yollarını arayacaksınız
   

 12. Misafir Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  burdakilerin hepsi doğru düşünüyorumda burda yapmadığım 2 şey var 1 bazı konularda takıntılıyım 2 birazcık duygusalım hiç kimsenin hayellerinin yıkılmasına katlanamam o kişiyi tanımıyorsam bile bakın erkeklerin kalbine giden yol mideden geçer denen şey tamamen uydurma onlara yemek yaptığınızda sizi daha çok sevmelerinin nedeni ise onu düşünerek ona emek vererek birşey yaptığınız içindir ve bir erkeği etkilemenin aslında yalnızca 2 yolu vardır ve bu her erkek için geçerlidir onun için birşeyler yapın ve onunla ortak yönlerinizi bulun ama sakına gel biz konuşalım ortak yönlerimizi bulalım demeyin o farketmeden bende çok severim gibi tavırlar kullanın işe yarayacaktır..:) :)
   

 13. Misafir Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  Sizi siz yapan şeylerden taviz vermek değil midir, birini etkilemek adına kendi alışkanlıklarınızdan öte davranmaya çalışmak..Ve bunu yapınca ne kadar kendiniz olursunuz.....Siz önce kendiniz olun, bırakın başkaları sizden etkilensin......Ancak bir birliktelik söz konusu olduğunda, tarafların birbirlerinin beğenileri doğrultusunda özlerini zedelemeyecek fedakarlıkları olursa ; Bu da onların güzelliği olur.....
   

 14. Misafir Ziyaretçi

  Cevap: Erkekleri etkilemenin yolları

  bence kendinizden taviz vermemelisiinizz . siz bir erkek için kendinizi mi değiştireceksiniz bayanlar ? onlar hiç böyle araştırma yapıyorlar mı sanki ? bırakın onlar bizim için kendilerini değiştirsinler . gerek yok sadece ve sadece kadın gbi davran , alımlı bakmlı ol yeter ;)