Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

'Avea' forumunda By RiZeLi tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. By RiZeLi Üye

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon

Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri'ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

Avea hatlı cep telefonunuzdan 500'ü tuşlayarak ya da sabit hatlardan 444 1 500'ü çevirerek Avea Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 42 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.

2. dilek aysu Ziyaretçi

Cevap: Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

faturalı hattım az önceye kafar aktif ti suan kullanamıyorum aktif değil yardımcı olursanız sewirinim

3. mehmet topal Ziyaretçi

ben avea aylık face hakkı yapmak istiyorummm acil nasıl yapabilirim

4. Misafir Ziyaretçi

ya niye sürekli operatör çıkıyor müşteri hizmetlerinde adam gibi birşey soramıyoruz ya lütfen konuşabileceğimiz birileri çıksın karşımıza çok pişman oldum avea kullandığım için acil bilgilendirmenizi istiyorum

5. şakir243325 Ziyaretçi

biraz önce abuk subuk tuslara bastıktan sonra ulasabıldım ulasılamamsnın sebebnı sordum peş peşe 3 kez sıfıra basmamız gerektiğini söyledi. bunu deneyin

6. Misafir Ziyaretçi

müşteri hizmetlerinde telesekreter değilde operatöre bağlanmak için ne yapmalıyım 50 kere aradım ulaşamıyorumkimseye

7. ÜmiT KoCeR Ziyaretçi

500

bazen şeyleri öğrenmek istediğimde kampanya yada gereken dakika sms haklarından yararşlanmak istediğimde hiiç bişi öğrenemiyorum gerçekten avea olmaktan baya çok pişşman lık duyuyorum keşke avealı olmasaydın

8. Misafir Ziyaretçi

böyle bir adi müşteri hizmetleri görmedim kardeşim ben operatöre bağlanmak istiyorum nasıl yapacam

9. Misafir Ziyaretçi

yaw saatir neden ulaşılmıyo müşteri hizmetlerine bilgi verin lütfen

10. ALİSEN Ziyaretçi

Cevap: Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası3 aydır muhatap olacak kimse bulamıyor

Benim Kamu hattı tlefon kulanırken 3 ay kullanmadıgım halde fatura geliyor .muşteri hizmetlerini arıyorum saatlerce baglanıyor deyip muzık dinletiyorlar. Teefon calındıgı halde calındıgı icin hattımı kapattıgım halde konyştu görunuyor ek kart cıkartıp daha önceki telofon yerine hicbir özelligi olmayn sıradan telefon kulanıyorun. İcerikler. vap.1 vap 2 nice iceriklerle fatura yansıtılıyor. kapattırdıgım saatlerce görüsüm oldugu halde . konuşmalar kayıt altında dendigi halde kayıtlar buunuyor..25 07 2013 tarihinde Aydınyetkili bsayiye gidip dilekce götürek hattımın iptali konturluye gecmek istedigimde. dilekcem kabul edilmeyerek . görevli Musteri hizmetleri sibel hanım benim telefonumkla MÜSTERİ HİZMETLERİ hSAN BEYİLE YAPTIGIGÖRÜŞME SONUCU BENİM TELEFONUMLA ARADIGINDAN DİGER TELEFONUMU KONNTURLU YERİNE sAHSIMA AİT TELEFONUDA YANLICLIKLA KONTURLUYE CEVİREREK HATTIMI NIDA KARISTIRAK HAKSIZ KAZANC SAGLAYIP KABARIK FATURA CIKMASINA SEBEP OLMUŞ. AVEA GENEL MUDURLUGUNU BİLE ARASAM BİR AYDIR MADURUYETİM GİDERİLMEDİGİ GİBİ MUHATAPTA BULAMAMAKTAYIZ MUSTERİSİNE HİZMET YERİNE CESİTLİ FİAT AYRICALIGIYLA HAKSIZ KAZANC SAGLANIP MUŞTERİSİNİ MAGDUR ETMERKTEDİR.

11. Misafir Ziyaretçi

müşteri hizmetleri değil müşteri hizmetsizleri aslında.. turkcell bu konuda aşmış, deneyin bakın...