80'li Yılların Dizileri

'Geçmişe yolculuk' forumunda Xena tarafından 17 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Xena Üye

işte manuella dizisi........

köle izaura....

MaviAy...

cosby ailesi.....

Altın Kızlar

Kara Şimşek

2. Xena Üye

Alcanzar

Dallas

Hayat Ağacı

Yalan Rüzgarı

3. aynsem Üye

şöyle bir maziye gidiverdim, emeğine sağlık XENA:f40:

4. NURDİN Üye

hayat ağacında Durin vardı aynı yaprak dökümündeki Ferhunde gibiydi :f118:

5. HazaN Admin Site Yetkilisi Admin

Ben bebektim o dönemlerde hatırlamıyorum :f106:
    Ne bill cosbyi bilirim, ne sam'ı, ne Durin'i ne Baby'i nede izaurayı ya ben bebektim diyorum o günlerde aaaaa inanmıyormusunuz izlemedim hiçbirisini :f106: :f30:

6. Cilek Üye

Bazilarinin saati gelsin diye nasilda beklerdik ya hele manuellayi hic kacirmazdim ben ,düsündükce aklima geldi bak eski günler:f106::f106:

7. nesijcim Üye

hazan :f30:Ben bebektim o dönemlerde hatırlamıyorum
    Ne bill cosbyi bilirim, ne sam'ı, ne Durin'i ne Baby'i nede izaurayı ya ben bebektim diyorum o günlerde aaaaa inanmıyormusunuz izlemedim hiçbirisini

8. Wish Üye

Valla bende eksiksiz hatırlıyorum. İple çekerdim bekleme saatlerini. Bütün randevularımı iptal eder tv nin karşısından ayrılmazdım.Bu yaşlandığım anlamına gelmiyor çünkü yaşlanmış olsam çoğunu hatırlamam sanırım ,bu bana göre hafizamın omegasız da olsa güçlü olduğunu gösteriyor.:f106:

9. incitanem Üye

Ben dört gözle beklerdim hepsini ve dün izlemişim gibi aklımdalar Bu çokmu yaşlıyım oluyor:f30::f30:

10. Blue Üye

hepsini zevkle seyrettim hatta manuella' nın profiterol'un bir tatlı çeşidi olduğunu bilmemesi kahyanın çok hoşuna gitmişti.... bakın bunu bile hatırlıyorum :f63: